Překlady této stránky:

Řešené problémy, nové funkce

Jelikož se často ptáte na některé problémy s aplikací EDUX nebo posíláte návrhy na vylepšení, rozhodl jsem se zveřejnit, na čem se momentálně pracuje.

Priorita Typ Předpokládaný
termín
Popis
1 nová funkce v průběhu XI/09 Zprovoznění on-line klasifikace pro všechny předměty provozované na EDUXu.
1 oprava konec XI/09 Zobrazení odkazu na klasifikaci a prostor studenta v menu (zatím studenti musí psát URL).
1 oprava konec XI/09 Odstranění problému s přihlašováním mimo síť ČVUT, objevuje se zejména s Internet Explorerem všech verzí.
1 oprava konec XI/09 Oprava odhlášení při požadavku stáhnout média (typicky pdf soubory), opět se objevuje zejména s Internet Explorerem všech verzí.
2 oprava konec XII/09 Zprovoznění Přihlásit se na stálo.
2 nová funkce konec XII/09 Zobrazení přiřazených rolí, možnost změna role učitelstudent
2 nová funkce konec XII/09 Nastavení přístupových práv v závislosti na čase (např. zpřístupnění stránky od daného týdne semestru).
2 nová funkce konec XII/09 Autentizace fakultním heslem (stejné jako do pošty FIT).
3 úprava konec I/10 Tlačítka přihlásit/odhlásit v horní liště.
3 úprava konec I/10 3sloupcový layout pro úvodní stránku předmětu - aktuality budou v samostatném sloupci
3 nová funkce konec I/10 Harmonogram semestru.
3 nová funkce konec I/10 Delegování správy učitelů a studentů předmětu na garanta/přednášejícího.
4 nová funkce nejdříve konec II/10 Zpřístupnění videonahrávek přednášek - stažení, streamování.
4 nová funkce nejdříve konec II/10 Kumulovaný RSS feed.

Pokud máte další návrhy, neváhejte a vložte je do diskuze v této stránce. Zajímavé nápady na vylepšení vítáme a je možné, že se je pokusíme realizovat.

/mnt/www/edux/data/pages/news/resene_problemy_nove_funkce.txt · Poslední úprava: 2009/11/12 08:09 autor: kadleto2

Recent changes RSS feed Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki